Grindų dangos

Mūsų asortimentas

Adore Floors grindų dangos didelio našumo lipnūs ir nuspaudžiami modeliai idealiai tinka komerciniam ir buitiniam naudojimui. Mūsų Monarch , MonarchSP , Sovereign ir SovereignRE asortimentas yra paspaudus žemyn sistemos. „Majestik “ grindys turi lipnų sluoksnį, užtikrinantį daugkartinį naudojimą ir universalumą. Norėdami gauti daugiau informacijos ir diegimo instrukcijų, spustelėkite toliau pateiktą diapazoną.
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/03/monarch-01.png
"Monarch click-down" puikiai tinka naudoti buityje
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/03/monarchSP-01.png
"MonarchSP click-down" turi akustinį tylų izoliacijos sluoksnį, labiausiai tinkantį gyvenamosios ir lengvoms komercinėms patalpoms.
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/03/majestik-01.png
Lipnus Majestik, puikiai tinka svetingumui, parodoms ir paaukštintoms grindims komercinėse ir gyvenamosiose patalpose.
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/03/sovereignRE-01.png
„SovereignRE“ yra suderintų spalvų, nuožulniai nupjauta sistema, idealiai tinkanti tiek gyvenamajam, tiek komerciniam naudojimui.
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/03/sovereign-01.png
„SovereignRE“ yra suderintų spalvų, nuožulniai nupjauta sistema, idealiai tinkanti tiek gyvenamajam, tiek komerciniam naudojimui.

Grindų dangų privalumai ir savybės

Daugkartinio montavimo **
Garso, triukšmo sugėrimas *
Atsparios įbrėžimams
Antibakterinis paviršius
Išplėstinis stabilumas
Tinka gyvūnams
Atsparios vandeniui
Geras šilumos pralaidumas
Atsparios pelėsiui
Lengvas montavimas

* Išskyrus Monarch asortimentą ** Tik Majestik asortimentą *** Tik SovereignRE asortimentą

  • KODĖL VERTA PIRKTI IŠ ADORE ® FLOORS?
  • ADORE ® FLOORS GRINDŲ DANŲ SAVYBĖS?
  • PASLAUGŲ KOKYBĖ IR VERTĖ?

Adore Floors yra pasaulinė kompanija, kurios pagrindinės buveinės yra Airijoje ir JAV, o papildomi biurai JK, Belgijoje ir Viduriniuose Rytuose. Mūsų pardavimų personalas daugelyje šalių gali padėti klientams kartu su technine pagalba.

Adore kontroliuoja savo gamyklą gamybai, todėl manome, kad turime aukštesnius kokybės kontrolės standartus, atitinkančius visus Europos ir Didžiosios Britanijos standartus. Mes turime savo kokybės kontrolierius ir administratoriaus darbuotojus, kurie padeda gaminiui išvežti iš gamyklos.

Kurdami, gamindami, pristatydami ir palaikydami visus „Adore“ produktus, deriname novatoriškas technologijas, aukščiausią kokybę ir kūrybišką dizainą. Gaminame SPC ir LVT kokybės grindų linijas, tinkamas gyvenamosioms, lengvoms komercinėms ir sunkioms komercinėms reikmėms.

Visi Adore gaminiai gaminami naudojant naujausias technologijas ant naujų mašinų nuolatinėje gamybos linijoje, o tai reiškia, kad mūsų gaminiai gali būti montuojami nedelsiant.

Dauguma „Adore“ gaminių tiekiami su įmontuotu apatiniu sluoksniu, todėl montuotojams sutrumpėja laikas, kurio reikia montuoti grindis, nes nereikia atskiro pakloto. Adore lentas ir plyteles galima kloti po vieną, naudojant moderniausią užrakinimo sistemą.

AKLIMATIZACIJOS YPATYBĖS

Gaminiai gali būti klojami dideliuose plotuose, iki 400 kv.m, be jokių sujungimo juostų ir gali būti veikiami tiesioginių saulės spindulių iki 85 laipsnių C, nesukeliant problemų su grindų danga. Tačiau mes rekomenduojame ilgą laiką apsaugoti nuo nuolatinio tiesioginių saulės spindulių poveikio, kad išbluktų ant grindų. Gatavi produktai turi puikų stabilumą, tik standžią šerdį. Normaliomis sąlygomis aklimatizacija nereikalinga. Majestik tereikia aklimatizuotis.

Rigid Core gaminiai yra atsparūs vandeniui, todėl nereikia aklimatizuotis, o grindų dangai nedaro įtakos išsiplėtimas/susitraukimas. Todėl aplink kambario perimetrą būtinas labai minimalus tarpas, kad būtų galima judėti pačiose grindyse. Tačiau turėtumėte leisti pagrindo judėjimui.

APLINKOS SAVYBĖS

„Adore“ gaminiai yra pagaminti iš visų pirminių medžiagų, kurios yra 100% perdirbamos, kad sumažintų mūsų ekologinį pėdsaką.

GRINDINIS ŠILDYMAS

Kai susitariate dėl grindų šildymo įrengimo arba galbūt jau turite esamą sistemą, rekomenduojame pasižymėti savo gamintoją ir modelį. Tada jūsų Adore grindų montuotojas turės įsitikinti, kad jūsų šildymo sistema yra suderinama su mūsų Adore grindų danga.

Be to, „Adore“ pateiks išsamias gaires mūsų grindų montuotojams dėl apatinių grindų ir klijų paruošimo, kai Adore grindys klojamos ant „Karndean“ grindų ant grindų šildymo sistemų.

Adore grindys yra daug šiltesnės ir patogiau vaikščioti nei keraminės plytelės ar akmeninės grindys. Adore grindys gali būti klojamos ant grindų šildymo sistemų, kad būtų papildomos šilumos. Adore grindys tinka montuoti ant grindų šildymo sistemų, jos turi būti izoliuotos taip, kad paviršiaus temperatūra neviršytų 27°C (80F).

„Adore“ turi savo gamyklas, todėl visos gamybos metu jai taikomos griežtos kokybės patikros ir nuolatinis stebėjimas. Mėginiai yra saugomi iš kiekvienos partijos, kurią analizuoja mūsų vidaus laboratorija, turinti moderniausią turimą tyrimo įrangą. „Adore“ inspektoriai nuolat tikrina, ar gaminyje nėra defektų, kuriuos vėliau galima išskirti, kad įsitikintų, jog prekės yra siunčiamos aukščiausios kokybės ir atitinka mūsų klientų lūkesčius.

Adore gali pasiūlyti klientams (bet kokiems projektams virš 2750m 2 ) bet kokią spalvą, raštą ir dizainą, kurių jie nori. „Adore“ gamyboje naudoja tik išskirtines plėveles, kurioms reikia mažiausiai 2750 m 2 , tačiau tai taip pat yra maždaug tiek, kiek siunčiama standartiniame 20 pėdų konteineryje.

Adore Floors garantuoja, kad visos pagamintos partijos yra tikrinamos nuo pat proceso pradžios, tikrinant, ar plėvelėse nėra spalvų pokyčių. Visi mūsų produktai yra kontroliuojami laikantis griežtų, griežtų ir griežtų standartų.

Jei reikia atsakyti į bet kokį nusiskundimą ar klausimą, dirbame vietoje, kuri padės klientams. Tiek lauke, tiek mūsų biuruose.

Flooringas, MBGrindų dangos
Didmeninė ir mažmeninė prekyba grindimis, grindų dangomis Baltijos šalyse ir grindų dangų montavimas.
MŪSŲ LOKACIJAKur mus rasti?
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/04/img-footer-map-lietuva-kaunas.png
SEKITE MUSFlooringas socialiniai tinklai
Mūsų naujienos, projektai ir idėjos.
Flooringas, MBGrindų dangos
Didmeninė ir mažmeninė prekyba grindimis, grindų dangomis Baltijos šalyse ir grindų dangų montavimas.
MŪSŲ LOKACIJAKur mus rasti?
https://flooringas.lt/wp-content/uploads/2022/04/img-footer-map-lietuva-kaunas.png
I-V_ 09:00-18:00; VI_tik susitarus; VII_ nedirbame
SEKITE MUSFlooringas socialiniai tinklai
Mūsų naujienos, projektai ir idėjos.

© 2022 Flooringas.lt Visos teisės saugomos.

© 2022 Flooringas.lt Visos teisės saugomos.